poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Opisy odc. 35-40

Podobał wam się dzisiejszy odcinek Violetty ?
Już jutro o 16:00 na Dinsey Channel kolejny !
Nie zapomnijcie ! ; )Nie przeciągam , bo musze nadrobić PJ . Ach ... Rozdziału nie wyczekujcie chyba , że na drugim blogu , ba tam już zaczęłam .Może Olimp da mi wene :POdcinek 36

§  Zbliża się dzień wielkiego przedstawienia. Zaproszono na nie wielu dziennikarzy, więc stawką imprezy jest dobre imię szkoły.
§  Zbliża się również termin ślubu Germana i Jade.
§  Violetta przeprowadza otwartą rozmowę z Tomasem. Chce wiedzieć, dlaczego chłopak ostatnio zachowuje się dziwnie. On wyznaje, że to z powodu pierwszego pocałunku Violetty z Leonem.Odcinek 37

§  Violetta odpowiada, że Leon dbał o nią i że dopiero się poznają. Mówi również, że nie wie, co o tym wszystkim myśleć i że nie chce mieć chłopaka. Tomas jest zrozpaczony.
§  Ludmiła wykorzystuje okazję i proponuje Tomasowi związek. On niechętnie na to przystaje, ale nie wydaje się być do końca przekonany.
§  Jade dowiaduje się, ze Violetta w tajemnicy przed ojcem uczęszcza do Studio, ale nie wyjawia tego chcąc wykorzystać tę wiedzę kiedy indziej.

Odcinek 38

§  Ludmiła może sobie pogratulować: jest z Tomasem, a on gniewa się na Violettę.
§  Violetta odmawia udziału w przedstawieniu wyjaśniając, że wtedy jej ojciec dowie się o nauce w Studio i zabroni dalszego udziału w zajęciach.
§  Angie zabiera Violettę do pięknej, starej sali koncertowej. Tam na scenie zadaje jej pytanie, czego pragnie – podążać za marzeniami, czy usatysfakcjonować ojca. Violettę ponoszą emocje.

Odcinek 39

§  Violetta wciąż odmawia udziału w przedstawieniu, bo wie, że jej widok na wielkiej scenie występującej jak matka złamie serce Germanowi.
§  Ludmiła otrzymuje pismo ponaglające ją do nakręcenia drugiej części reklamy karmy dla psów zgodnie z umową. Zgodnie z opinią prawników nie może jednocześnie występować w głównej roli w przedstawieniu.
§  Na jej zastępczynię wybrano Violettę, która nie wie jednak, czy przyjąć tę propozycję.
§  Przyjęcie zaręczynowe Germana i Jade planowane jest na ten sam dzień, co przedstawienie w Studio.
§  German chce spróbować raz jeszcze rozmówić się z Angie, ale widzi ją w uściskach Pablo i postanawia zrealizować swoje plany wobec Jade.

Odcinek 40

§  Ramallo namawia Germana, aby ten zrezygnował z zaręczyn z Jade.
§  W dniu przedstawienia Violetta nie pojawia się w szkole.
§  Jest na przyjęciu zaręczynowym odbywającym się na niewielkiej wysepce na jeziorze.
§  Rozmawia z ojcem, który mówi jej, że najważniejsze dla niego jest jej szczęście.
§  Słysząc to, dziewczyna wsiada na łódź, by zdążyć na przedstawienie.
§  Na przyjęcie przybywa Angie, by powiedzieć Germanowi, że go kocha, zanim zaręczy się z Jade. Ten jednak widzi przez okno córkę oddalającą się z wyspy i podąża za nią.
§  Violetta przybywa na miejsce w ostatniej chwili i daje olśniewający występ. German dociera na widownię na ostatnią piosenkę córki, po której następują owacje na stojąco.
§  Gregorio chcąc pomniejszyć sukces Pabla przewraca dekoracje.
§  Kiedy publiczność opuszcza widownię, dekoracje walą się na scenę, na której stoi Violetta.
I can't wait .Ach...Nie ma to jak imponowanie angilkiem : D

niedziela, 28 kwietnia 2013

Jorge Blanco - wywiad dla magazynu PopStarŻródło : PopStar

Mimo , że urodził się i mieszka w Meksyku Jorge Blanco często odwiedza Argentyne , a w 2013r. ma tam w naszym kraju dużo do zrobienia .Aktor był w Buenos Aires na początku 2012r. do prezentacji " Violetty " i teraz jest z powrotem do nagrania drugiego sezonu seri , która nie ma jeszcze dokładnej daty premiery . Jego debiut telewizyjny nie był przy Martinie Stoessel , a w 2007r. kiedy brał udział w musicalu High School Musical , który uczynił go sławnym w Ameryce i Europie miom , że teraz jest jeszcze sławniejszy .
-W 2012r. swój sukces odniosła " Violetta " Zrobiłeś bilans tamtego roku ? (?)
- Był wypełniony świetnymi momentami , w których wychowałem się zarówno osobiście i zawodowo , począwszy od doświadczenia w pracy w innym kraju dla międzynarodowych odbiorców Z drugiej strony zdobyłem też wspaniałych , oddanych przyjaciół .

-Przez rzeczy osobiste , możesz poczuć się dorosły ?
-Wcześniej byłem bardziej powściągliwy , cichy . Dzięki " Violettcie " , czyli moim pierwszym dziełu w świecie aktorstwa , dowiedziałem się , że trzeba się otworzyć i być bardziej rozważnym .Również dzięki ludziom , których spoykałem np. Pablo Espinosa  , który jest świetnym facetem i  super osobą , którą podziwiam za pasje i obsesyjne poświęcenie dla muzyki .Ewentualnie moge powiedzieć , że jest moim najlepszym przyjacielem . Zdobyłem to doświadczenie w Argentynie .

-Masz zamiar spędzić lato w kraju .Zdradzisz nam jakieś szczegóły drugiego sezonu " Violetty " ?
- Historia bardzo się zmieni .Są tam nowe postacie takie jak Diego , który grany jest przez hiszpańskiego aktora Diega Domiguez'a i wiele innych , których nie moge jeszczę ujawnić . Będą też inne problemy .

-A co do Leona , twojej postaci ?
-Ten sezon pokauje jego osobowość i zauważalny wzrost .Tylko trzeba poczekać kilka miesięcy .Wy też nie możecie ię doczekać kolejnych odcinków ? Już w poniedziałem o 16:00 na Disney Channel !


sobota, 27 kwietnia 2013

[21] Dwudzisty Pierwszy


Dla fanoholików Leonetty ---> Te rozdziały będą happy , ale muszę dorzucić troche akcji . '.' Więc nie zabijcie mnie jak coś stanie się Leonettcie ... Dziękuje Alex :** za pomoc ^^

*Violetta*


Ten tydzień minął jak z bata strzelił .Leon jakby nie moze się doczekać powrotu , a ja z chęcią bym się tu przeprowadziła .Kto wie ... Może kiedyś . Ale to chyba za wcześnie na myślenie o tak odległej przyszłości .Ja nawet nie wiem jakie buty dzisiaj założe !
-Leon ! - krzyknęłam waląc w drzwi łazienki . - Siedzisz tam już półtorej godziny .
Nie odpowiedział .Zatłuke go wazonem jak wyjdzie .
-Verdas !
-Tak ? - spytał wchodząc do pokoju w samym ręczniku .
Zacisnęłam oczy , a on zaczął się śmiać .Ze mnie ?Pożałuje tego .
-Ze mnie się śmiejesz ? - spytałam .
-Nie , no co ty ... - uśmiechnął się . - Śmieję się z tego co własnie robisz . Przecierz i tak widziałaś mnie nago .
Zaczerwieniłam się i odwróciłam .Zgarnęłąm z naprawionego już { na szczęście } łóżka poduszkę i zamachnęłąm się na niego .Teraz już ręcznik naprawdę mu spadł .


*Lara*

Zsiadłam z motocrossa tuż przed Brako , który patrzył na moje wyczyny z rozdziawionymi ustami .
-Ja ...Jjjj...Jak ty tu robisz ? - był lekko zmieszany .
-Nauczyłam się od Leona . - powiedziałam odsłaniając wszystkie zęby .
Oczywiście był pod wrażeniem .Odprowadziłam mój " pojazd " do garażu i stanęłam obok niego .
-To jak ? Pokażesz mi jakieś fajne ruchy ? Bo ja mam dwie lewe nogi . - zaśmiałam się .
Pokiwał głową i zaczął plonsać .Osz ... W morde jeża .Jak ja tak zrobie to na Brodway'u bede tańczyć .Ameryka ...Prędzej Leon zerwie z Violettą .Po chwili potrafiłam kilka kroków , bo dość szybko się uczę .Brako jest mega cierpliwy .A ja jetsem okropną uczennicą co łatwo zgadnąć .Dopiełam szelki w ogrodniczkach .
-Nie zdam do tej szkoły . - powiedziałam zakładaąc plecak z szydełka na plecy .
-Co ty gadasz ? Jsi skvělá ! * - krzyknął .
Zaśmiałam się .
-Wcale nie ...
Chłopak zmieszała się ...
-Wiesz co to znaczy ? - nie dowierzał mi .
Zaśmiałam się i popchnęłam skrzypiącą bramkę .
-Nie , ale  się domyślam . - szepnęłam mu do ucha .
Zaśmialiśmy się .Tak , tak ... Jestem BOSKAAAAAAA !


Poniedziałek*Violetta*

Chwyciłam Leona za rękę i poszliśmy do przodu .Jeszcze nigdy się tak na nas nie gapili ...O co im chodzi ?Nagle przed nami pojawiły się Ludmiła i Naty .
-Leon ! Jak dobrze , że wróciłeś ! - zawołała przejęta Naty .
-Ale o co chodzi ? I co ci sie stało !? - spytaliśmy jednocześnie .
Ludmiłą speszyła się i próbowała zasłonić podbite oko .Na marne .Leon wziął jej twarz we dłonie i zamrtwiony zmarszczył brwi .
-Kto ci to zrobił ? - warknął .
Zmartwienie zmieniło się w szał .
-Naty ma gorzej .Tomas wydzwania do niej .Nachodzi ... To już nie on . - załkała Ludmiła .
Leon odepchnął ją od siebie i wkurzony wszedł do studia .Z tego będą kłopoty .


*Naty*

Wszystkie trzy zaczęłyśmy biec za Leonem .On jest za porywczy .Jeszcze źle się to zkończy .No i miałam racje . Właśnie rzucił Tomasem o ściane .
-Leon ! - krzyknęłyśmy w trójkę .
-Jakim prawem ... - zaczął , ale oberwał .
Nie zapomniał się odegrać .Tomas poleciał na podłoge trzymając się za nos .
-Tomas ! - jęknęła cicho Violetta .
Zobaczyłam , że kilka głów odwróciło się w jej stronę .Leon spojrzał na nią kątem oka , ale Tomas już się podnosił .Leon przycisnął go nogą do ziemi .
-Wara mi od dziewczyn .Jeszcze raz cię z nimi zobacze , a będziesz zbierał zęby z podłogi . - warknął i odszedł .
Nikt oprucz Violetty nie podszedł do Tomasa .Ale jak ona mogła ?! Po tym co zrobił ?


Próbowałam szukać Leona , ale nic to nie dało . Znowu szlaja się po całej szkole .Oglądnęlam się tam gdzie niedawno leżał Tomas .Jego i Violi tam nie było .W podskokach szłam  w strone Andreasa .Od kiedy jesteśmy parą mamy lepsze stosunki .


*Leon*


Dłużej tak nie mogę .Nie potrafię patrzeć jak ona nadal kocha Tomasa .Idealne życie ma chyba jednak tylko Lara .Wygrałem na klawiszach jakąś krótką melodyjkę i usłyszałem pukanie do drzwi .
-Leon otwieraj ! Wiem , że to ty ... - powiedziała wkurzona Violetta .
Prychnąłem .
-Nie mam żadnego powodu żeby z tąd wyjść . - burknąłem . - I nie mam ochoty z tobą rozmawiać .
Odeszła , bo poznałem to po ciszy . Wróciłem do grania .Nie znałem tej melodi , a pisanie iosenek wymgało ode mnie skupienia .Więc skąd przyszła ta melodia ? No tak .Skomponowałem ją po wyjeżdzie Violetty na wakacje jak całymi dniami siedzieliśmy w Resto Bandzie .Wtedy czułem się tak jak teraz .Oszukany i przygnębiony .Usłyszałem huk i spojrzałem na drzwi . Stały otworem , a w progu była wkurzona Violetta .
-Musimy porozmawiać . -zaczęła.
-O nas . - powiedzieliśmy chórkiem .
Spuściłem głowę , a ona podeszła do klawiszy .
-Violetto ja tak nie mogę .Jeśli myślisz , że będę patrzeć jak jednocześnie jesteś zakochana w Tomasie to się mylisz . - szepnąłem .
-Nie...Rozumiem cię .Tylko...Chcesz skończyć to wszystko po tym co się stało ? - spytała nieco zagubiona .
Westchnąłem .Kocham ją , ale ... Jeśli kochasz daj wolność .
-Nie wiem . Chyba ... Tak bedzie lepiej , Violu . - powiedziałem dotykająć jej policzka .
Dziewczyna zbliżyła się do mnie i wtuliła .Oboje nie chcieliśmy żeby to był koniec .


Dwa tygodnie później ...

*Andreas*

Mam dość .Od dwóch tygodni Leon nie pojawił sie w szkole , a Lara twierdzi , że cały czas spędza na torach .Dzisiaj wybieramy się do niego z Naty .Strasznie się cieszę , że z nią jestem ! Kiedy między nią i Maxim coś było byłem strasznie o nią zazdrosny .Była dla mnie stwożona .Po dwóch kwadransach staliśmy pod drzwiami pokoju Leona .Słychać było jak gra na klawiszach .Oczywiście ... Nata bez skrupółów zaczęła walić w drzwi .Otworzył jej drzwi ... stary Leon . Żeby to ocenić trzeba było tam być .Ten uśmiech umarł gdy na horyzoncie pojawiła się Violetta .A skoro zerwali ... I nie było już szans na to , że Leon będzie taki sam - wrócił arogancki podrywacz . Będą  kłopoty .


*Camila*

Od kilku minut ja i Fran stałyśmy pod drzwiami pokoju Violetty .W końcyu zebrałyśmy się na odwagę żeby wejść .
-Violu co się dzieje ? Czemu ty i Leon nie chodzicie do szkoły ? I ...Boże ! - urwała Fran .
Violetta leżała na łóżku z albumem , pamiętnikiem i chusteczkami .Usiadłyśmy obok niej .
-Rozstaliśmy się .Ja... Nie umiem zdecydować . - powiedział i znowu się rozpłakała .
Spojrzałyśmy po sobie .
-Ale ...Zerwał z tobą ? - spytałm .
Pokręciła głową .
-To była wspólna decyzja . - powiedziała .
-Tak nie może być ! Wy jesteście dla siebie stworzeni ! - oburzyła się Francesca . - Dzwonie do Naty .
Oczy Violetty zabłysły .
-Po co ? - zdziwiła się .
-Poszli wyciągnąć go z domu z Andreasem .Chociarz ... - Francesca zagapiła się na jedną wiadomość w telefonie . - Może nie będzie to potrzebne .
Pokazała wiadomość od Naty :

" Kto zamawiał starego Leona przed związaniem się z Ludmi ? Kto !? Bo zamówienie się zrealizowało !!!!!!!!! "

piątek, 26 kwietnia 2013

Pamiętnik Violetty | Opisy odcinków | Focie

Już o 16:00 nowy odcinek Violetty na Disney Channel !
Czy Viola dowie się kto zepsuł jej randkę z Tomasem ?
Przekonamy się !Już w maju w Polsce wychodzi pamiętnik Violetty ! Jest śliczny ! Skąd to wiem ? Bo właśnie dostałam go od The Walt Disney Company : **

Nie psuje wam dnia moją buzią , bo mam jeszcze dużo do napisania wam .

Opisy odcinków na przyszły tydzień :

Odcinek 30 26.04

§  Violetta nie wie, z kim chce być.
§  W końcu dowiaduje się, dlaczego jej pierwsza randka z Tomasem nie doszła do skutku.
§  Violetta i Tomas umawiają się na randkę następnego dnia.

Odcinek 31 29.04

§  Leon ostrzega Violettę, że jej związek z Tomasem źle się skończy, ale ona odpowiada, że chce zaryzykować.
§  Nauczyciele decydują, że główne role w przedstawieniu na koniec semestru przypadną Leonowi i Ludmile.
§  Tomas i Violetta idą na romantyczną randkę, która udaje się doskonale. Ale Tomas ma złą wiadomość… Musi wracać do Hiszpanii.

Odcinek 32 30.04

§  Violetta czuje się odrzucona.
§  Tomas odchodzi ze Studio.
§  Ludmiła twierdzi, że ponieważ ona i Leon będą gwiazdami, powinni znów być parą. Chłopak odmawia.
§  Violetta rozważa wyjawienie ojcu prawdy o szkole, aby mogła wziąć udział w przedstawieniu na koniec semestru.
§  Angie zdaje sobie sprawę, że musi wyjawić Germanowi, że jest jego szwagierką.
§  German postanawia powiedzieć Angie, że ją kocha.

Odcinek 33

§  Angie, German i Violetta mimo chęci nie wyjawiają sobie swoich sekretów.
§  Ludmiła szarogęsi się na próbach do przedstawienia i stawia Leonowi wysokie wymagania. Leon rezygnuje.
§  Tomas wraca do Studio po swoje rzeczy. Nauczyciele proponują mu objęcie roli głównej w związku z rezygnacją Leona. Chłopak przyjmuje propozycję, jego wyjazd do Hiszpanii planowany jest na ten sam wieczór, co przedstawienie.
§  Angie chcąc zwalczyć uczucie narastające pomiędzy nią a Germanem całuje Pablo na oczach ojca Violetty.
§  Tomas publicznie dedykuje piosenkę Violetcie. Dziewczyna jest zachwycona tym gestem.

Odcinek 34

§  Violetta chce zatrzymać Tomasa w Argentynie i prosi Germana, by zatrudnił jego ojca. Ojciec odmawia prośbie córki.
§  Pablo jest zdezorientowany pocałunkiem i myśli, że Angie może do niego coś czuć.
§  Violetta śpiewa w barze Resto z zespołem rockowym. Po występie na scenę wchodzi Tomas, a Leon zabiera ją na zewnątrz.
§  Z nim dziewczyna przeżywa swój pierwszy pocałunek.
§  W tym czasie Tomas jest w środku i śpiewa dedykowaną jej piosenkę.

Odcinek 35

§  Violetta cieszy się z pierwszego pocałunku.
§  Leon wysyła jej kwiaty.
§  Tomas jest kompletnie załamany, że Violetta swój pierwszy pocałunek przeżyła z Leonem, a nie z nim.
§  Ludmiła odkrywa, że Violetta szuka pracy ojcu Tomasa i ubiega ją w tych planach znajdując dla niego zatrudnienie w firmie należącej do jej rodziny.
§  German w ostatniej chwili zgadza się przyjąć ojca Tomasa, ale kiedy Violetta mu o tym mówi, odrzuca ofertę.


Nie mogę się doczekać :PPTeraz wklejam fotki , które znalazłam .Boskie są .
Które zdjęcia są najlepsze ?
Moim zdaniem te z Martiną i panem Blanco ^^

czwartek, 25 kwietnia 2013

Sesja do Violetta2 !

Pamiętajcie o naszej Violi , którą możecie ogladać codziennie od pn. do pt. o 16:00 !
Z kim będzie Violetta ?
Musimy wiedzieć !

Jupi ja jej ! Znalazłam sesje do drugiego sezonu ; ) I już lubię Lare .Jest do mnie bardzo podobna ...


środa, 24 kwietnia 2013

F&F !!!!!

Czeeeeść !

Rozdział w ruchu , a ja szczerze buźke do zdjeć z gadżetami z Fineasza i Ferba *.*Wiem , że mam coś z włosami , ale tak to jest jak ci źle ułożą i tak zostanie.Dodałam nową stronkę , na której napisałam trochę o tej bajce , ale doddą inne ! Tak na pocieszenie :P


Za koszulkę i płytę dziękuję na kolankach The Walt Disney Company Polska . 

Marta