czwartek, 13 czerwca 2013

Opisy 40-45 | Foto Przypomnienie | Sesja I Sezonu

Nie zapomnij ! Violetta o godz. 16:00 na Disney Channel!
--------------------------------------------------------------

Odcinek 40


Violetta odrzuca propozycję głównej roli w przedstawieniu, by udać się na przyjęcie zaręczynowe swojego ojca. Tomas przekonuje ją do uczestnictwa. Bohaterka ostatecznie wyraża zgodę, zjawia się w ostatniej chwili i dostaje owacje na stojąco. Jednak nagle zawalają się dekoracje!

Odcinek 41

Violetta nie może zdecydować czy bardziej kocha Leona czy Tomasa. Mathias zostaje aresztowany, a Jade jest ścigana listem gończym. Pablo, obciążony winą za awarię dekoracji, odchodzi. Na dyrektora studia mianowany zostaje Gregorio.

Odcinek 42


Ludmila cieszy się, że Gregorio objął stanowisko dyrektora, w przeciwieństwie do Tomasa, który jest przekonany, że zostanie wyrzucony. Matias wydaje własnego ojca gwarantując sobie tym samym wyjście z więzienia. Violetta źle znosi wieści o rychłym ożenku swojego ojca.

Odcinek 43

Violetta nie potrafi wybrać pomiędzy dwoma chłopakami i pisze piosenkę o swoim niezdecydowaniu. Partyturę daje Leonowi, który podczas próby orientuje się, że utwór traktuje o nim. German dowiaduje się, że Violetta nie przepada za jego narzeczoną Jade.

Odcinek 44

Violetta wyznaje Leonowi, że wybiera jego mimo nadal tlących się uczuć do Tomasa. Dowiaduje się, że tuż po wyjściu za Germana Jade planuje odesłać ją do szkoły z internatem. Ojciec nie wierzy jej rewelacjom.

Odcinek 45

German kłóci się z Violettą o jej edukację – on chce, by pobierała nauki u guwernantki, natomiast ona woli iść do zwykłej szkoły. W tym czasie Samuca pisze dla Violetty sztukę, mimo, iż ona nie kryje swoich spotkań z Leonem. Problem polega na tym, że cały czas żywi uczucia wobec Tomasa i kiedy on zdenerwowany wychodzi z restauracji, ona idzie za nim.


Tęsknicie może za pierwszymi odcinkami? Ja bradzooooo! Naprawdę to zakochałam się już w drugim odcinku w serialu. : **

No tak... Zapomniałam uprzedzić, że ci którzy nie lubią Tomiego to niech na dwa ostatnie nie patrzą. Haha. Spx. Mam wam to pokazania pewną część sesji do pierwszego sezonu. Jest to jej część. Maxi, Camila, Francesca, Violetta i inni. Wiem, że na stronie polskiej Disneya nie ma takich dużych. Zresztą nie wiem czy w ogóle gdzieś takie som.Przepraszam , że tak dużo ale nie lubie jak zdjęcia lub inne rzeczy kurzą się na dysku.


3 komentarze:

 1. Super,super! Zapraszam na prolog,rozdział pierwszy i drugi na http://vilu-few-years-later.blogspot.com/

  Buziak,

  Nadia Green ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne zdjęcia! Chciałam właśnie ich poszukać, by obejrzeć, ale trafiłam tutaj. ;3 Świetnie!
  Zapraszam do mnie: http://violetta-i-leon-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! :3
  Zapraszam do mnie:
  http://angie-my-diary.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń